ВІТАЄМО ВАС НА САЙТІ ПРОЕКТУ "ЗЕЛЕНИЙ КІТ"

"БРАКУЄ НЕ ІНФОРМАЦІЇ - БРАКУЄ КОМУНІКАЦІЇ!"

Ініциатива має на меті створення та підтримку вiртуального середовища, сприятливого як для змiцнення потенціала екологічних громадських організацій (вони ж неурядові - НУО) та їх спільнот, так і для співробітництва мiж ними. Сподiваємось досягти обох цілей з допомогою комунікаційно-інформаційних технологій (КІТ). Саме комунікаційна складова цих технологій, на нашу думку, є пріоритетною. Бо за ефективної комунікації завжди здобудеш необхідну інформацію.

 

Інтернет-технології полегшили доступ до інформації та обмін нею. Стали можливими нові форми спілкування та ефективної співпраці, для яких не є перешкодами відстані та кордони. Цей сайт призначений допомогти спільнотам, активістам НУО, зацікавленим громадянам ефективніше використовувати КІТ для громадської екологічної діяльності.

Над проектом працює група однодумців з громадських організацій з різних міст України. Ми об'єднались у робочій групі (РГ) "КІТ для екоНУО", або "Зелений КІТ". Діяльність РГ в рамках проекту підтримується нідерландською фундацією "Мільйоконтакт Оост Європа".

 

"КІТ" українською означає також тварину, яка символізує комфорт, водночас має дуже самостійний характер. Хочемо, щоб віртуальне середовище проекту було комфортним для громадських активістів, а від співпраці в ньому вся спільнота екоНУО ставала міцнішою та самостійнішою. Доречі, в англійській мові "kit" має значення як "кошенятка", так і "комплекту інструментів".

Кіт наш зелений тому, що крім довкіллєвої тематики, зелений колір символізує зростання, життєву активність та надію. Ми маємо надію, що проект підсилить і окремі організації, і співпрацю між ними, і вплив громадянського суспільства загалом в Україні. Віримо, що підсумково це зробить наше довкілля (що включає і соціальну сферу!) кращим, сприятиме виправленню стану нашої планети Земля.