Вакансія. Еколог. Ужгород

Компанія:     Перечинський лісохімічний комбінат, ТДВ    
Місто:    Ужгород
Вид зайнятості:    повна зайнятість
Вимоги:    Досвід роботи від 2 років, вища освіта

ТДВ «Перечинський лісохімічний комбінат», одне з найбільших промислових підприємств Закарпатської області, оголошує про підбір персоналу на наступну посаду:   еколог

Якщо Ви працювали на виробничих підприємствах, на посаді еколога, та готові поділитися своїм досвідом та знаннями, тоді ми чекаємо саме на ВАС)).

Вимоги: вища освіта, досвід у сфері виробництва, знання чинного екологічного заканодавсява України

Обов’язки:

1. Здійснювати контроль за додержанням у підрозділах підприємства чинного екологічного законодавства, інструкцій, стандартів і нормативів з охорони довкілля, сприяти зниженню шкідливого впливу виробничих факторів на життя і здоров’я працівників.

2. Розробляти проекти перспективних і поточних планів з охорони довкілля, контроль їх виконання.

3. Брати участь у проведенні екологічної експертизи техніко-екологічних обґрунтувань, проектів розширення і реконструкції діючих виробництв, а також створюваних нових технологій і устатковання, розробленні заходів з упровадження нової техніки.

4. Брати участь у проведенні науково-дослідних і дослідних робіт з очищення промислових стічних вод, запобігання забрудненню довкілля, викидів шкідливих речовин в атмосферу, зменшення або повної ліквідації технологічних відходів, раціонального використання земельних і водних ресурсів.

5. Здійснювати контроль за додержанням технологічних режимів природоохоронних об'єктів, аналізує їх роботу, стежить за додержанням екологічних стандартів і нормативів, за станом довкілля в районі розташування підприємства.

6. Складати технологічні регламенти, графіки аналітичного контролю, паспорти, інструкції та іншу технічну документацію.

Ми забезпечує працевлаштування згідно КЗпП України, можливість кар'єрного росту, безкоштовне перевезення працівників з м. Ужгород, оплата праці за результатами співбесіди, виходячи з ділових та професійних якостей кандидата. Резюме просимо в електронному варіанті на e-mail  із зазначенням посади «Еколог».За додатковою інформацією звертатися до служби з управління персоналом за телефоном 0 (3145) 2−32−68,

067-312 31 76. Богдана.