Список заявок

Перелік організацій, що подали заявки на участь у конференції "На Зеленій платформі - IV"

 

№ п/п Прізвище, ім'я Організація Регіон Дата подання Примітка
1 Васідлов Юрій

 
Асоціація "Наш Дім" Івано-Франківськ    
2 Близнюк Микола Регіональна благодійна організація „Центр громадських  ініціатив” м.Косів,
Івано-Франківськ
   
3 Бович Андрій
 

Громадська еколоічна організація „Едельвейс”

м.Косів,
Івано-Франківськ
   
4 Дармограй Олена Громадська екологічна організація "Чайка смт. Сергіївка
Одеса
   
5 Гижко Наталія Вінницький комітет молодіжних організацій м. Вінниця    
6 Романчук Ірина Дитяча неприбуткова екологічна громадська організація “Мальва" с.Сосонка,
 Вінниця
6 травня 2005 року  
7 Довгошия Вікторія Дитяча громадська організація "Зелений Світ" смт. Гвіздець
Івано-Франківськ
   
8 Грицишин Тарас Громадська екологічна організація “ЕКО-ВІТ” смт. Дашава,
Львів
   
9 Остапенко Олександр Дружина охорони природи Дніпропетровського національного університету Дніпропетровськ    
10 Тверезая Наталья Агентство регионального развития "Донбасс" Донецк    
11 Галущенко Наталя Товариство гуманного ставлення до Природи м. Донецьк    
12 Магльона
Олександр
Асоціація регіональних громадських організацій Дрогобиччини “Нові Горизонти" м. Дрогобич    
13 Клипа Раиса  Заозёрненский поселковый сонет пгт. Заозёрное
АР Крым
   
14 Кондратенко Виктория
 

Заозёрненский поселковый совет.

пгт. Заозёрное
АР Крым
   
15 Кучинська Олександра НГО "Товариство подільських
природодослідників та природолюбів"
 м.Кам'янець-
Подільський
   
16 Листопад Олег

 
 “Швидка заповідна допомога” м. Київ    
17 Сімонова Олена Українське відділення міжнародної спілка "Екологія людини"  Київ-142 10.05.05 р.  
18 Шевченко Марія Дружина з охорони природи Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка м. Київ    
19 Іван Парнікоза Дружина з охорони природи Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка м. Київ    
20 Грицак Любомир Коломийська міська молодіжна громадська організація «Молодий Рух» м. Коломия    
21 Чмут Жанна Неприбуткова громадська організація „Поліська ініціатива” м. Коростишів
Житомир
   
22 Байрачна Злата НДО “Місто Майстрів м. Костянтинівка    
23 Бобко Артем „СВІТ” м. Кривий Ріг    
24 Полуйко Василь Фонд Розвитку громадських організацій “Західноукраїнський ресурсний центр”

 
м.Львів    
25 Ярослав Булич Регіональне агентство стійкого розвитку м. Львів    
26 Коваленко Людмила Ассоциация женщин г. Макеевки "Женский дар" г. Макеевка    
27 Малахов Ігор Криворізьке відділення НЕЦУ м. Кривий Ріг    
28 Швецов Анатолий ОО «Экодом» Минск-141
Республика Беларусь
   
29 Ліневич Павло
 

Новоград-Волинське громадське об'єднання „Співробітництво для прогресу”

м.НОВОГРАД-
ВОЛИНСЬКИЙ,
ЖИТОМИР
   
30 Чорна Тетяна Молодіжний екологічний центр ім. В. І. Вернадського м. Одеса    
31 Рубель Олег Чорноморське регіональне відділення Української екологічної академії наук м.Одеса    
32 Мазанова Ірина Фонд відродження довкілля
 

м.Павлоград

Дніпропетровськ
   
  Кузьміна Олена Республіканська Школа Вітрильного Спорту «Бріз», смт. Новоозерне
АР Крим,
   
34 Сац Марина :Держкомекоресурсів АР Крим, Управління держекоінспекцій Західно-Кримського регіону м.Євпаторія
АР Крим
   
35 Куртєва Тетяна Севастопольська торгово-промислова палата м. Севастополь,
АР Крим
   
36 Мамбетов Эльдар Главное управление экономики  Севастопольской городской госадминистрации  г.Севастополь    
37 Семёнов Александр Ассоциация устойчивого развития Севастополя “Аура" г. Севастополь
АР Крым
   
38 Шестак Ольга Главное управление экономики Севастопольской городской госадминистрации г. Севастополь
АР Крым
   
39 Свєтіков Олексій Сєверодонецька міська екологічна асоціація "Зелений світ", м. Сєверодонецьк    
40 Алёшина Эльвира Исполком Киевского районного совета
г. Симферополя
г. Симферополь,
АР Крым
   
41 Вихристюк Ірина Районна громадська екологічна організація „Відродження” м.Татарбунари,
 Одесаї
   
42 Олександра Маркевич Інформаційно-профілактичний кризовий жіночий Центр м. Трускавець    
43 Монда Галина Екологічне експедиційно-пізнавальне, інформаційно-пропагандистське об'єднання педагогів "Еко-Екс" м. Ужгород    
44 Самойлова Алла
 

Екологічне експедиційно-
пізнавальне,інформаційно-пропагандистське об’єднання педагогів “Еко-Екс”

м. Ужгород    
45 Ільчук Уляна БМГО “Наше місто”      
46 Довгалюк Максим Евпаторийский Коледж Экономики и менеджмента с.Уютное,
АР Крым
   
47 Зуєв Віталій Харківська міська громадська організація
"Екоправо-Харків"
м. Харків    
48 Коваленко Ірина Харківська міська молодіжна організація “Центр лідерства и творчества” м. Харків    
49 Усенко Сергій Молодіжна асоціація студентів медиків Украіни м. Харків    
50 Ведмідський Олексій Екологічна група "Печеніги" м. Харків
 
   
51 Бригадир Іван ХМГО "ЕкоПраво-Харків" м. Харків    
52 Купцова Олена Херсонська міська дитяча громадська екологічна організація „Ластівка” м. Херсон -11    
53 Махаринець Юрій ЧМГО “Центр “Соціальний моніторинг” м. Черкаси    
54 Миронюк Дмитро
"Айстра"- жіночий екоклуб, соціальна газета.
м. Чернівці-1    
55 Мясищева Юлія Еколого-культурний цент  “Бахмат” м. Артемівськ    
56 Журбик Вікторія „СВІТ”  “Бахмат” м. Артемівськ    
57 Єфімцева Ольга "МАМА-86" м. Артемівськ    
58 Іщенко Лілія Баштанська районна державна адміністрація Миколаївська обл., м.Баштанка    
59 Ткаченко Василь Кіровська міська рада м. Кіровське,
Донецьк
   
60 Гаврилова Ольга Кіровська міська рада м. Кіровське,
Донецьк
   
61 Гончарук Костянтин ГО “Дорогожичі м. Київ    
62 Алещенко Світлана Міжнародний благодійнийо фонд "Християнський світ"

 
м.Кременчук    
63 Агаджанов Максим Культурно Творче Об’єднання „АЯ” м. Кривий Ріг    
64
Бондаренко Марина
ЛОО «Зелений світ» м. Луганськ    
65 Денщик Андрій ЛОО “Зелений Світ" м. Луганськ    
66 Савка Галина Регіональне агентство стійкого розвитку м. Львів    
67 Киселёв Рубен поселковый голова п.Малый Маяк п.Малый Маяк,
 АР Крым
   
68  Левицкая
Елена
Каунтерпарт Интернешнл в Донецком регионе г. Мариуполь    
69 Сергеев Сергей НГО«Научно-исследовательский центр Экосфера» г. Мариуполь    
70 Овчар Олександр Голова селищної ради селища Чечельник  с. Чечельник,
Вінниця
   
71 Курнікова Юлія Станиця Мирний ПЛАСТ-Національної Скаутської Організації України, смт Мирний,
 АР Крим
   
72 Есип Владимир УЭА «Зелений світ” г.Рубежное,
 Луганск
   
73 Артеменко Володимир        
74 Миненко Михаил Таврический Экологический Институт, г. Симферополь,
АР Крым
   
75 Акименко Юрій Славутицька міська громадська організація “Центр розвитку громади” м. Славутич,
Київ
   
76  Литвинов Павел Творческо-спортивный союз“Сталкер” г. Судак
АР Крым
   
77 Литвинова Галина Творческо-спортивный союз    “Сталкер” г. Судак
АР Крым
   
78 Ковальчук Антоніна МАМА-86 м.Феодосія,
АР Крим
   
79 Резніков Юрій

 
Хмельницьке обласне товариство охорони природи м. Хмельницький    
80 Філатова Фікторія Чернігівська обласна благодійна організація «Аратта» м.Чернігів    
81 Корнилова Наталия Крымская Республиканская Ассоциация ЭКОЛОГИЯ И МИР м. Ялта    
82 Расин Юрий Крымская Республиканская Ассоциация ЭКОЛОГИЯ И МИР, м. Ялта    
83 Тарасюк Олена Євгенівна Держуправління екології та природних ресурсів в м.Севастополі м. Севастополь    
84 Мардерос Валентина Володимирівна Держуправління екології та природних ресурсів в м.Севастополі м. Севастополь    
85 Марчукова Людмила Петрівна Держуправління екології та природних ресурсів в м.Севастополі м. Севастополь    
86 Литвиненко Маргарита Сергіївна Держуправління екології та природних ресурсів в м.Севастополі м. Севастополь    
87 Масюк Сергій Володимирович Старший офіцер, інспектор у питаннях еко безпеки ВМС ВС УКРАЇНИ м. Севастополь    
88 Мєшкова Тетяна Євгенівна МАМА-86 м.Феодосія,
АР Крим
   
89 Байрачна Інга НДО “Місто Майстрів
 
м. Костянтинівка    
90 Галущенко Сергій Володимирович Товариство гуманного ставлення до Природи м. Донецьк    
91 Дручинський Андрій Всеукраїнська екологічна ліга М.Вінниця    
92 Дмитро Майданюк Дружина з охорони природи Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка м. Київ    
93 Бабічин Юрій ГО «Синій Вир» Закарпатська обл. с.Синевир-Остріки    
94 Козулько Георгій Алексійович Ініціативна група «Бєловєжская пуща – 21 сторіччя» Бєларусь    
95 Соколов Сергій Володимирович Бішкекській Лікей Молодіжної Політики Киргизстан