Список запрошених учасників конференції

Відібрані організації

№ п/п Прізвище, ім'я Назва організації Регіон Дата Примітка
1 Купцова Олена Херсонська міська дитяча
громадська екологічна організація „Ластівка”
м.Херсон #  
2 Чорна Тетяна Молодіжний екологічний
центр ім. В.І.Вернадцького
м.Одеса # #
3 Вихристюк Ірина Районна громадська
екологічна організація „Відродження”
м.Татарбунари,
Одеська обл.
# #
4 Рубель Олег Чорноморське регіональне відділення Української екологічної академії наук м.Одеса # #
5 Мазанова Ірина Фонд відродження довкілля м.Павлоград Дніпропетровська обл. # #
6 Остапенко Олександр Дружина охорони природи Дніпропетровського національного університету м.Дніпропетровськ # #
7 Бобко Артем СВІТ м. Кривий Ріг # #
8 Малахов Ігор Екоцентр-К м. Кривий Ріг # #
9 Резніков Юрій Хмельницьке обласне
товариство охорони природи
м.Хмельницький # #
10 Кучинська Олександра НГО "Товариство подільських
природодослідників та природолюбів"
м.Кам'янець-Подільський # #
11 Миронюк Дмитро „Айстра”- жіночий екоклуб м.Чернівці # #
12 Філатова Вікторія Чернігівська обласна благодійна організація «Аратта» м.Чернігів # #
13 Алещенко Світлана Міжнародний благодійний фонд "Християнський світ" м.Кременчук # #
14 Зуєв Віталій ХМГО "ЕкоПраво-Харків" м.Харків # #
15 Бригадир Іван ХМГО "ЕкоПраво-Харків" м.Харків # #
16 Чмут Жанна Громадська організація „Поліська ініціатива” Житомирська область, м.Коростишів # #
17 Бондаренко Марина ЛОО «Зелений свит» м.Луганськ # #
18 Свєтіков Олексій Сєверодонецька міська екологічна асоціація
"Зелений світ"
м. Сєверодонецьк # #
19 Бабичин Юрій Національний природний парк "Синевір" Екологічне громадське об'єднання "Синій Вир". с.Синевир-Остріки, Міжгірський р-н, Закарпатська обл. # #
20 Близнюк Микола Регіональна благодійна організація „Центр громадських  ініціатив” м.Косів, Івано-Франківська обл # #
21 Васідлов Юрій # м. Івано-Франківськ # #
22 Довгошия Вікторія Дитяча громадська організація “Зелений світ” смт. Гвіздець, Івано- Франківська обл. # #
23 Полуйко Василь Фонд Розвитку громадських організацій “Західноукраїнський ресурсний центр” м.Львів # #
24 Савка Галина Регіональне агентство стійкого розвитку м.Львів # #
25 Булич Ярослав # м.Львів # #
26 Ільчук Уляна БМГО “Наше місто” м.Баштанка, Миколаївська обл. # #
27 Іщенко Лілія Баштанська районна державна адміністрація м.Баштанка, Миколаївська обл. # #
28 Гижко Наталія Вінницький комітет молодіжних організацій м. Вінниця # #
29 Овчар Олександр Голова селищної ради Вінницька обл., Чечельницький р-н, селище Чечельник # #
30 Сімонова Олена Українське відділення міжнародної спілка „Екологія людини” м.Київ # #
31 Листопад Олег “Швидка заповідна допомога” м.Київ # #
32 Парнікоза Іван Дружина з охорони природи Київського національного університету ім. Т.Г. Шевченка м.Київ # #
33 Мясищева Юлія Еколого-культурний центр “Бахмат” м.Артемівськ # #
34 Ткаченко Василь Кіровська міська рада м. Кіровське, Донецька обл. # #
35 Сергеев Сергей НГО«Научно-исследовательский центр Экосфера» м. Донецьк # #
36 Галущенко Наталья Товариство гуманного ставлення до Природи. м. Донецьк # #
37 Литвинов Павел Анатольович председатель творческо-спортивного союза “Сталкер” м.Судак # #
38 Масюк Сергій Валентинович інспектор у питаннях екологічної безпеки ВМС ВС УКРАЇНИ # # #
39 Артеменко Володимир Макарович начальник Держуправління екології та                                                                                 природних ресурсів в м.Севастополі м.Севастополь # #
40 Але шина Єльвира Анатольевна Исполком Киевского районного совета г. Симферополя г.Симферополь # #
41 Семенов Олександр Геннадьевич Ассоциация устойчивого развития Севастополя “Аура” м.Севастополь # #
42 Шостак Ольга Андреевна # # # #
43 Киселев Рубен Николаевич поселковый голова п.Малый Маяк # #
44 Довга люк Максим Юрьевич Евпаторийский Коледж Экономики и менеджмента Сакский р-он с.Уютное # #
45 Клипа Раиса Николаевна Заозёрненский поселковый совет пгт Заозёрное # #
46 Кондратенко Виктория Заозёрненский поселковый совет пгт Заозёрное # #
47 Сац Марина Держкомекоресурсів АР Крим м.Євпаторія # #
48 Кузьмина Олена Республіканська Школа Вітрильного Спорту «Бріз» АР Крим, смт Ново озерне # #
49 Миненко Михаил Таврический Экологический Институт м. Сімферополь # #
50 Курнікова Юлія ПЛАСТ-Національної Скаутської Організації України смт Мирний АР Крим # #
51 Попик Андрій Зелений КІТ м. Хмельницкий # #
52 Жуков Андрій Зелений КІТ Луганськ # #
53 Писаренко Павло Зелений КІТ Артемовськ