Персональний склад

Засновники / Члени організації

  • Гончарук Вадим Станіславовович, м.Вінниця, ПП “Інтер-Еко”, директор, eco at svitonline.com
  • Малахова Ольга Ігорівна, м.Кривій Ріг, Культурно-творче об’єднання “АЯ”, директор, focus_teams at yahoo.com
  • Попик Андрій Васильович, м.Хмельницький, Хмельницький Національний Університет, асистент, popyk at ukr.net
  • Писаренко Павло Анатолійович, м.Артемівськ, ТОВ “Інформаційно-комерційне агентство “ІНКА””, системний адміністратор, ppa at ngo.net.ua
  • Жуков Андрій Володимирович, м.Луганськ, Луганська обласна організація “Східноукраїнський центр громадських ініціатив”, член організації, tegumay at ukr.net
  • Оостенбрінк Віллєм Т’єббе, м.Амстердам, Фундація “Мільоконтакт Оост-Європа”, керівник програм, w.oostenbrink at milieukontakt.nl

Правління

  • Михайленко Поліна Михайлівна, Київ, Інститут експериментальної патології, онкології та радіобіології ім.Р.Є.Кавецького НАН України, ст.наук.співроб. лаб. екології, eww at voliacable.com
  • Малахов Ігор Миколайович, м.Кривий Ріг, Відділення морської екології, відділ проблем та розробки рудних родовищ, зав відділом, imal at ingok.com.ua
  • Маковський Микола Миколайович, Київ, ТОВ "Глас-Нет Україна", Генеральний директор, nick at gluk.org

Наглядова Рада

  • Самуляк Надія Іллівна, м. Київ, Член Спілки журналістів, Суспільна Служба України, Голова, nadia at ibc.com.ua
  • Скрильніков Дмитро Валерійович, м.Львів, незалежний адвокат, DSkrylnikov at mail.lviv.ua
  • Оостенбрінк Віллєм Т’єббе, Нідерланди, м.Амстердам, Фундація “Мільоконтакт Оост-Європа”, керівник програм, w.oostenbrink at milieukontakt.nl

Директор організації

Гончарук Вадим Станіславович, м.Вінниця, eco at svitonline.com

Регіональні представники

  1. Міненко Михайло Вікторович, АР Крим, м.Євпаторія,
  2. Гончарук Вадим Станіславович, м.Вінниця,
  3. Малахова Ольга Ігорівна, м.Кривий Ріг Дніпропетровської обл.
  4. Писаренко Павло Анатолійович, м.Артемівськ Донецької обл.
  5. Дідич Ігор Дмитрович, м.Калуш Івано-Франківської обл.
  6. Михайленко Поліна Михайлівна, м.Київ
  7. Кудрик Сергій Миколайович, м.Вишневе, Київської обл.
  8. Жуков Андрій Володимирович, м.Луганськ
  9. Чоловська Наталія Валеріївна, м.Львів
  10. Петриканин Василь Васильович, м.Гадяч Полтавської обл.
  11. Шелест Володимир Володимирович, м.Тростянець Сумської обл.
  12. Степаненко Олександр Михайлович, м.Чортків Тернопільської обл.
  13. Шапаренко Сергій Олександрович, м.Харків
  14. Купцова Олена Євгенівна, м.Херсон
  15. Попик Андрій Васильович, м.Хмельницький
  16. Віллем Т’єббе Оостенбрінк, Нідерланди, Амстердам