Milieukontakt Oost-Europa (УКР)

Вступ

Milieukontakt Oost-Europa - є незалежною нідерландською фундацією, що була заснована  в 1988 р. з метою  зміцнення екологічних неурядових організацій (НУО)  Центральної та Східної Європи та Нових незалежних держав (ЦСЄ/ННД) для розширення участі громадськості у прийнятті рішень в галузі охорони довкілля  та формування екологічно свідомої поведінки у  суспільстві. На виконання зазначеної мети НУО надається підтримка та консультації, а також заохочується налагодження  співробітництва зв’язків між екологічними організаціями в Нідерландах і країнах Центральної та Східної Європи, Нових незалежних держав.

 

Milieukontakt в Нових незалежних державах

Наразі Milieukontakt впроваджує програми у ряді країн ННД, серед яких Росія, Казахстан, Киргистан, Україна та Республіка Білорусь.

 

Milieukontakt в Україні

Milieukontakt Oost-Europa працює в Україні  починаючи від середини дев’яностих, із здійснення учбової програми. За час, що минув Milieukontakt впровадив спільну програму  з НУО  Донецької та Дніпропетровської областей; «Програму з посилення участі громадськості у прийнятті рішень що стосуються навколишнього середовища” спільно з НУО  Східних областей України (1999-2001 рр.);   «Програму з використовування інформаційно-комунікаційних технологій з метою поліпшення участі громадськості у конференції Міністрів довкілля «Київ-2003» (2002 р.).

Започаткована нова програма «Програма підтримки НУО України» за фінансової підтримки Програми соціальної трансформації Міністерства Закордонних Справ Нідерландів „MATRA”.

 

Мета програми - сприяти стійкому розвитку неурядових екологічних організацій України  шляхом поліпшення співробітництва і завдяки вдосконаленню навичок та засобів спілкування.  Програма має на меті співпрацювати з НУО всіх областей України.

 Контактна інформація:

 

Milieukontakt Oost-Europa

Postbus 18185

1001 ZB Amsterdam

The Netherlands

Tel:    +31 20 639 2716

Fax:    +31 20 639 1379

 

Менеджер програми

Віллєм Тьебе Остенбрінк 

Електронна-пошта: w.oostenbrink@milieukontakt.nl

 

Асистент програми:

Агнешка Тарнавська

Електронна-пошта:

a.tarnawska@milieukontakt.nl

 

Координатор програми в Україні:

Ольга Малахова

Вул.Петровського 7/2

324503 Кривий Ріг, а/с 138

Україна

Тел: +380.564.728408

Електронна-пошта:

molga@mg.dp.ua

 

Асистент програми в Україні:

Катерина Малькова

Тел/факс: + 380.44.2876277

Електронна-пошта:

mkoe-ua@ukr.net

Київ, Україна