Як стати Членом порталу

Для приєднання до порталу, виберіть посилання "приєднатися" в верхньому правому кутку сторінки або "Новий користувач?" в блоці "вхід", який розташований з лівою сторони  сайту нижче навігаціоних посилань.
 

Після виконання вказаної інструкції відкриється форма, яку необхідно заповнити. Червоний квадрат біля поля на формі означає, що заповнення даного поля є обов'язковим. Коли ви оберете будь-яке поле з'явиться підказка зліва від курсора. Перехід між полями форми можна здійснювати за допомогою кнопкою  "Таб" клавіатури або натискаючи лівою кнопкою мишки.

Форма містить наступні поля вводу:
 

  • Повне ім'я: Ваше повне ім'я.
  • Псевдонім: Ім'я, під яким ви будете заходити на сайт.
  • Електронна пошта: Адреса вашої електронної пошти. Необхідна на той випадок, коли ви забудете пароль. У такому випадку він буде надісланий вам. Адресу електронної пошти можна змінити після реєстрації.
  • Пароль і Підтвердіть пароль: пароль який Ви бажаєте використовувати; пароль повинен бути довжиною більше ніж 5 символів і може містити літери, числа та знаки підкреслення (_). Паролі залежать від регістру символів, наприклад "ПАРОЛЬ" та "пароль" є різними.
  • Надіслати пароль?: Відмітьте цей пункт, якщо ви бажаєте, щоб пароль був висланий вам на електронну скриньку.

Після заповнення форми, натисніть "зареєструватися", щоб ваша інформація була збережена в базі. Потім, натисніть "вхід", щоб одразу увійти на сайт.