Як створювати контент на порталі

Додавання контенту на порталі - простий процес. Для того щоб додати контент. ви повинні увійти на сайт.  Як Член порталу, по замовчуванню, ви маєте право додавати контент у вашу власну теку. Також ви можете розміщати контент в тих частинах сайту, в яких вам наділені права адміністратором.

Для початку переконайтеся, що ви увійшли на сайт. Далі перейдіть у вашу власну теку, натиснувши на посилання "моя тека" в персональній стрічці  у верхньому правому кутку сторінки.

Ваша тека відкриється в закладці "вміст". Це означає, що ви побачете вcі об'єкти всередині вашої теки. Якщо ви ще нічого не додавали до вашої теки, тільки один об'єкт буде розташований там, цей документ називається ваша "домашня сторінка" ( ви = вашому імені члена портала).

Над таблицею об'єктів розташоване  випадаюче меню, яке дозволяє додавати нові типи контенту, включаючи документи, новини, події, файли, теки, зображення тощо.

Всі типи контенту повинні мати ім'я, заголовок та короткий опис. Ім'я є частиною веб-адреси об'єкту і повинно бути записане в нижньому регістрі без пропусків. Заголовок з'явиться в навігаційній стрічці і вгорі сторінки.  Опис має відображати об'єкт в стислій формі і з'являється поряд з заголовком.

Дуже велика кількість типів контену доступні на порталі. Найлегший шлях вивчити їх, спробувати самостійно. Нижче представлений короткий опис найбільш поширених:

  • Документ - проста веб-сторінка.
  • Подія - це щось, що може бути додане до календаря, таке як зустрічі, семінари, соціальні заходи тощо.
  • Файл - це тип зовнішнього документу, такий як word - документ або pdf - файл. Ви можете додавати будь-які типи файлів до порталу.
  • Тека - це місце для зберігання інших об'єктів. Наприклад, ви можете створити теку у вашій персональній теці, для зберігання зображень.
  • Новина - спеціальний тип документу, який стане видимим в закладці "новини" на сайті. Цей тип контенту використовується для анонсів та новин.
  • Зображення   необхідне для зберігання малюнків, фотографій на порталі з метою подальшого використання їх у інших типах документів.

Існує багато інших типів контенту на сайті. Можливо навіть створити власний для задоволння специфічних потреб. Насолоджуйтесь, використовуючи їх.