Робота громадської приймальні Новокаховського товариства охорони природи.

14.07.04року до ГП приймальні з колективним зверненням від мешканців міста Таврійська звернувся Бондаренко В.П. В своїй заяві мешканці міста звертають увагу на те, що екологічний стан їхнього міста незадовільний. Особливо вони незадоволені якістю питної води та санітарним благоустроєм міста, по місту не узаконені сміттєзвалища, сміття вивозиться несвоєчасно, а якщо і вивозиться то спалюється, чим забруднює атмосферне повітря в житловій забудові, так як сміттєзвалище розташоване поруч з житловою забудовою.

 

Крім того довгий час їм з боку санепідстанції та екологічної інспекції не має ніяких повідомлень про якість питної води хоча на початку червня місяця вони від депутатського корпусу міста Таврійська все таки могли дізнатися що якість питної води дійсно не відповідає санітарно-гігієнічним вимогам, особливо по марганцю, кількість його від нормативних показників перевищує в 27,0-8,8рази.

Вивчаючи цю справу юрист Козак В.В. запропонував свою заяву надіслати в місцеві органи влади, міську санепідстанцію, екологічну інспекцію та СБУ, при цьому в заяві викласти свої зауваження.

 

06.08.04 за №02-1/28-27 вперше мешканці міста отримали повідомлення від міської СЕС що їхня скарга підтверджена і що на їх звернення місто було очищене від сміття, а артезіанські свердловини будуть упорядковані.

При перевірці артезіанської свердловини по вул. Путєйній Новокаховським товариством охорони природи було відмічено, що доступ на час перевірки до свердловини відсутній.