Потічкам друге життя.

Місто Нова Каховка – це в минулому село Ключове і тому ми жителі пишаємося тим, що природа нам подарувала в спадщину таке чудове багатство як прісну воду із великими підземними запасами. На березі Дніпра бачиш як потічок за потічком пробиває собі дорогу до виходу в велике русло річки. Але за останній час ці доріжки для їх виходу часто перекриваються значною кількістю сміття, яке мешканці міста бездумно викидають не замислившись , що за цим стоїть. 

В місті з’явилась ініціативна група із членів товариства охорони природи, любителів купання в холодній воді(моржів) які намагаються дати руслу друге життя. Очолює цю групу Журавльова Олена Євгенівна. Кожну суботу вона із своїми членами виходить в паркову зону на чистку потічків від сміття. Ця група спочатку складалася із 6 осіб, але з кожним місяцем її кількість значно зростає, з цим в місті зростає і кількість чистих потічків.

Дуже турбує цих людей те, що в місті не вирішується питання переробки вторинної сировини, особливо пластикових пляшок та одноразових стаканчиків і інших пластикових матеріалів, хоча вмісті є завод по переробці пластику. Якраз одним із головних забруднювачів це – пластикові відходи. В зв’язку з таким становищем товариство охорони природи зв’язалось із заводом по переробці пластику та міськвиконкомом і запропонувало щоб в парковій зоні були встановлені спеціальні контейнери для збору пластикових відходів, а завод за основу взяв забір від населення пластикових пляшок. Нам пообіцяли що до початку 2005року це питання буде вирішене , а міськвиконком сумісно з комунальним господарством забезпечить паркову зону контейнерами для збору пластикових відходів.

Товариство охорони природи готовить рекламний щит по захисту потічків.