Громадська приймальня в Новій Каховці. Результати роботи.

11.08.04р – телефонний дзвінок від мешканців села Плодове міста Нова Каховка
Зателефонували в громадську приймальню про те, що по вул.. Садова, поруч з їх гуртожитком вже декілька місяців забита каналізаційна мережа, каналізаційні стічні води залили навкруги прилеглу ділянку до гуртожитку, є загроза захворюваності на інфекційні хвороби як серед дітей так і дорослого населення

З даною скаргою вони зверталися до директора радгоспу “Новокаховський” Дерев’янко В.М., голови Таврійського міськвиконкому Рудичу О.В., головного лікаря міської СЕС Суптелі В.П., начальнику екологічної інспекції Лимарю О.Н., але на їх скаргу ніхто не зреагував і заходи по поліпшенню каналізаційної мережі не прийняті.

Юрист Козак В.В. запропонував зробити усний запит по телефону до всіх вище перерахованих організацій на які скаржились мешканці міста.

При розмові з начальником Таврійського водоканалу було встановлено що про дане порушення вони нічого не знають і обіцяють прийняти терміново заходи щодо усунення цього порушення. В приймальні радгоспу “Новокаховський” повідомили, що дійсно таке порушення є і про нього повідомлений Таврійський водоканал, а чого він не приймає мір не відомо.

13.08.04року з Таврійського водоканалу в ГП поступило повідомлення що порушення в роботі каналізаційної мережі усунені. На даний час вже частково проведена реконструкція та встановлений новий каналізаційний колодязь.