Лист зелених котів деяким учасникам

Неформальна спроба достукатись до важкодосяжних учасників конкурсу
 

  Шановні пані та панове з vspylia (та інші, хто ще не добрався до публікації свої матеріалів!

 

  Адміністратор сайту Вадим Гончарук принаймні два рази звертався до учасників, які зареєстьрувались і прислали заявки, але не опублікували новини. Від Вас жодної реакції не

було - ні дзвінка, ні листа.

 

  Напевно Ви вважаєте, що у Вас все гаразд і будете здивовані, що це не так. А це не так - ви поклали якісь нечитабельні файли у свою теку і на цьому заспокоїлися. А заспокоюватись не варто, поки не побачите власних новин ОПУБЛІКОВАНИМИ і читабельними  в розділі НОВИН сайту, а не у власній теці (інші ж змісту Вашої теки не бачать).

 

  Вас важко індентифікувати. Я довго шукав, перебирав заявки - до кого відноситься vspylia, нарешті знайшов що це може бути ССУ  Камянця-Подільського.А може і ні, передзвзвонювати усім та перепитувати не маємо змоги.

 

  У Вашій теці лежать непридатні для публікації на вебі файли RTF, DOC (а не txt чи html). До використання вордівських файлів у атачментах "дружньо" привчає поштова програма MS Outlook   Express, але тут такі звички не годяться.

 

  Будь ласка, відкрийте такий файл у Word, виділить увесь текст Ctrl+A, зкопіюйте У БУФЕР (Ctrl+C). Якби це був простий текстовий файл, то зкопіювати у буфер можна аналогічними діями в програміFAR.

 

  Зайшовши на сайт greenkit.net, увійдіть у свою теку, оберіть   ДОДАТИ НОВИЙ ЕЛЕМЕНТ -> НОВИНИ. З'являться чотири рамочки остання на 10 секунд пізніше):

 

  1) для короткого імені (його треба набирати латинкою - voda, burjan, kamjanec, chemerivci). Воно потрібно для ідентифікації цієї новини в базі даних сайта, але і Вам знадобиться надалі. А не дасте короткого імені - його дасть система, і буде там щось  довжелезне типу File.2004-06-14.7364977848 - хіба Вам потім буде зручно пригадати по такій назві, про що там у Вашому файлі йде мова?

 

  2) для заголовка новини (одне, коротке речення кирилицею, але якщо пишете англійською - будь ласка, можете використовати латиницю)

 

  3) для вступу (підзаголовка) - не більше 2х речень

 

  4) для тексту

 

  Ось тепер поставте курсор у рамочку для тексту і вставте З БУФЕРУ (Shift+Ins) зміст Вашого повідомлення.   Заповніть інші три рамочки, оберіть ЗБЕРЕГТИ (записати). Тепер новина закріпилась у Вашій теці і має статус ВИДИМИЙ - але це ще не ОПУБЛІКОВАНИЙ!

 

  Далі оберіть СТАТУС -> ПОДАТИ НА РОЗГЛЯД -> ЗБЕРЕГТИ. Статус стане НЕПІДТВЕРДЖЕНИЙ - це нормально, він такий буде, поки запит на публікацію не побачить   Адміністратор сайту і не натисне свою кнопку - опублікувати.   (Надалі ця затримка буде знята для реєстрованих членів порталу - сайт буде безцензурним. Але поки що це засіб технічного контролю, щоб чужі люди не понаписували матюків на сайт.)

 

  Якщо Ви раніше просто поклали новину в теку і не опублікували, і зараз заходите в теку знову і хочете опублікувати, то можете відзначити новину галочкою і обрати ЗМІНИТИ СТАН -> ПОДАТИ НА РОЗГЛЯД. Зрозуміло, що опублікувати RTF або DOC  неможливо - навіть якщо Адміністратор пропустить такий файл на сайт, це буде набір незрозумілих символів.

 

  Майте на увазі, що не можна користуватись програмою MS Internet Explorer 5.  В ній виявлено сейрозний недолік - він якраз проявляється при роботі з технологією PLONE, що використовується на нашому сайті. Використовуйте броузери Opera, Mozilla або Internet Explorer 6.

 

  До закінчення конкурсу залишилось мало, так що, будь ласка,пожвавте Вашу діяльність, щоб Ваші новини нарешті потрапили на сайт.

 

  Якщо виникають питання - пишіть, дзвоніть Вадиму Гончаруку (0432) 268-191 <intereco ВУХО svitonline КРАПКА com>, мені - (044) 456-3435 

<fedoryn ВУХО grworld КРАПКА freenet КРАПКА kiev КРАПКА ua>

Ми ще нікому не відмовили в консультаціях з технічних питань.

 

  З повагою -

 

  Сергій Федоринчик,

  координатор РГ "Зелен.КІТ"