По-за цим конкурсом: ЗОВСІМ ІНШИЙ КОНКУРС

Енциклопедія "Розвиток місцевих спільнот шляхом застосування інформаційно-комунікаційних технологій" КОНКУРС ПУБЛІКАЦІЙ http://encyclopedia.civicua.org Термін подачі публікацій продовжено до 15 ЧЕРВНЯ 2004 р.

Інформаційна програма Міжнародного фонду "Відродження" (www.irf.kiev.ua)спільно з Порталом "Громадський простір" (www.civicua.org) у співпраці із Міжнародною редакційною колегією Енциклопедії (http://itira.cqu.edu.au/encyclopedia) оголошують конкурс публікацій на тему "Інформаційно-комунікаційні технології та соціальний, економічний і культурний розвиток місцевих спільнот України", що ввійдуть до міжнародної Енциклопедії "Розвиток місцевих спільнот шляхом застосування ІКТ" (2005). 

 
Енциклопедичне видання "Розвиток місцевих спільнот шляхом застосування інформаційно-комунікаційних технологій" присвячено питанням використання ІКТ у контексті соціального, економічного й культурного розвитку місцевих спільнот у світі та висвітлюватиме досвід застосування ІКТ з урахуванням теоретичних і практичних аспектів, регіональних відмінностей та особливостей залежно від конкретних сфер застосування. 
 
РОЗДІЛИ ЕНЦИКЛОПЕДІЇ ТА ТЕМИ ДЛЯ РУКОПИСІВ: 
 
Розділ 1: Загальні теоретичні питання Цей розділ включає науково-дослідні статті з розробки теоретичних аспектів застосування ІКТ задля соціального, економічного та культурного розвитку регіональних спільнот. 
 
Розділ 2: Тематичні аспекти До цього розділу входять науково-дослідні статті та вдалі приклади (кейси) різного тематичного спрямування у контексті застосування ІКТ у контексті соціального, економічного та культурного розвитку місцевих спільнот. 
 
Розділ 3: Розвиток регіональних спільнот у світі Ця секція включає науково-дослідні статті та вдалі приклади (кейси), в яких висвітлені питання застосування ІКТ задля підвищення соціального, економічного та культурного потенціалу в обраних країнах. 
 
Розділ 4: Технології ІКТ для регіонального розвитку Перелік можливих тем: http://www.civicua.org/encyclopedia/index.html?3 
 
ВИМОГИ ДО РУКОПИСІВ: · Статті мають бути написані українською мовою. · Обсяг статті — 1,000-3,500 слів. · Оформлення статей має відповідати вимогам, що зазначені на веб-сайті http://www.civicua.org/encyclopedia/index.html?2 · 
 
Статті подавати в електронному варіанті у форматі *.doc або *.rtf за допомогою онлайн форми http://www.civicua.org/encyclopedia/add.html або надсилати електронною поштою на адресу info@civicua.org. · Автори повинні надати письмову гарантію, що рукопис є першоджерелом, не надходив у друк та не публікувався раніше. 
 
ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ У КОНКУРСІ? Бажаючим взяти участь у конкурсі публікацій і статей (1,000-3,500 слів) потрібно обрати тему з переліку запропонованих тем, що розміщено на сайті, або іншу відповідну тематику, що входить до сфери їх інтересу, та заповнити онлайн форму http://www.civicua.org/encyclopedia/add.html або надіслати матеріали електронною поштою на адресу info@civicua.org
 
Організатори конкурсу вітають подання матеріалів на теми, що не увійшли до переліку запропонованих. Однак за умови, що апліканти є фахівцями у даній сфері. Останній термін подання матеріалів — 15 червня 2004 р. 
 
За результатами оцінки Експертної ради автори 10 найкращих публікацій отримають грошову винагороду, решта учасників — заохочувальні призи (книжки, календарі). 
 
КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ 
 
Відбір статей для публікації здійснюється на конкурсній основі. Оцінювання конкурсних робіт і визначення переможців здійснюється членами спеціальної Експертної ради, до складу якої входять провідні фахівці інформаційно-комунікаційної сфери України. Розгляд матеріалів триватиме до кінця червня 2004 року. Експертна рада залишає за собою право відмовити автору/ам у публікації за умови, якщо науковий рівень та оформлення наданих матеріалів не відповідає вимогам конкурсу. 
 
Експертна рада надішле статті переможців конкурсу на розгляд Міжнародної редакційної колегії. Автори/авторські колективи, статті яких буде відібрано Міжнародною редакційною колегією та ввійдуть до Енциклопедії, отримають примірник Енциклопедії "Розвиток місцевих спільнот шляхом застосування ІКТ" англійською мовою безкоштовно. 
 
Коли Енциклопедія вийде у друк? Вихід Енциклопедії компанії Idea Group Reference, що є структурним підрозділом Idea Group Inc., заплановано на 2005 рік. 
 
Умови щодо прийому статей — на сайті http://encyclopedia.civicua.org. Запрошуємо всіх бажаючих до участі у наповненні міжнародної Енциклопедії "Розвиток місцевих спільнот шляхом застосування ІКТ"! 
 
Повідомте про Ваші новини та події http://www.civicua.org/news/add.html або editor@civicua.org 
 
Додайте Ваші публікації у Віртуальну бібліотеку http://www.civicua.org/library/add.html або library@civicua.org 
 
Розмістіть Ваш веб-ресурс: http://www.civicua.org/catalogue/add.html 
 
(c) 2002-2004, Портал "Громадський простір", інтерактивний ресурс для неурядових організацій України. 
Created by smf