Знахідка на Запоріжсталі

Запорожский  санитарный вестник” повідомляє: 6 березня 2004 року при вхідному радіаційному контролі на ВАТ „Запоріжсталь” були зареєстровані підвищені рівні гамма випромінювання на автомобілі, завантаженого металобрухтом у м. Маріуполі. Під час розвантаження на окремому майданчику під постійним дозиметричним контролем було вилучено фрагмент „металеві двері”, на поверхні якого потужність випромінювання склала 18 мікрозіверт/год. Двері було відправлено на тимчасове збереження в сховище радіоактивних речовин. Незабаром їх буде утилізовано. Під час розслідування аварійної ситуації опромінення персоналу та населення не зареєстроване.

(В повідомлені використані матеріали газети "Запорожский санитарный вестник")

 

Голова суспільної служби України в Запорізькій області – Филипенко Валентина Федотівна.

Керівник екологічного клубу „Квітень” ліцею №105 при суспільній службі України в Запорізькій області – Білоус Світлана Юріївна.

Відповідальний за інформацію в екологічному клубі „Квітень” ліцею №105 при суспільній службі України в Запорізькій області – Есмеральда Рауль.

Заступник відповідального за інформацію в екологічному клубі „Квітень” ліцею №105 при суспільній службі України в Запорізькій області – Зборовська Олександра.