Здоров’я запоріжців

Інститут медико-екологічних проблем при Запорізькому медичному університеті подав свої дослідження за 2000-2002 роки про вплив екології на здоров’я мешканців міста. „Найбруднішим” є Орджонікідзевський район та лівобережна частина Ленінського району. Проблеми є також і в Жовтневому районі. Найнижчий рівень здоров’я (враховуючи 8 показників) у Заводському, Орджонікідзевському та Шевченківському районах. Слід за ними ідуть Комунарський, Ленінський та Жовтневий райони. Найвищий рівень здоров’я в місті в Хортицькому районі. В цілому, запоріжці хворіють більше, ніж інші українці. Показник захворювань у дітей в Запоріжжі вище загальнонаціонального на 18-19%. Ось вам і висновок: здоров’я людини прямо пропорційне стану навколишнього середовища.

Голова суспільної служби України в Запорізькій області – Филипенко Валентина Федотівна.

Керівник екологічного клубу „Квітень” ліцею №105 при суспільній службі України в Запорізькій області – Білоус Світлана Юріївна.

Відповідальний за інформацію в екологічному клубі „Квітень” ліцею №105 при суспільній службі України в Запорізькій області – Есмеральда Рауль.

Заступник відповідального за інформацію в екологічному клубі „Квітень” ліцею №105 при суспільній службі України в Запорізькій області – Зборовська Олександра.