Запоріжжя – індустріальний центр України

 

Повітря дорожче за золото

Запоріжжя за рівнем промислового потенціалу замикає п’ятірку найбільших індустріальних центрів України. Поряд з могутніми підприємствами чорної металургії – „Запоріжсталь”, „Дніпроспецсталь”, у Запоріжжі знаходяться підприємства кольорової металургії – Запорізький титано - магнієвий комбінат та Дніпровський алюмінієвий завод, підприємства хімічної промисловості – „Кремнійполімер”, завод синтетичних шкір, підприємство машинобудівного комплексу – „АвтоЗАЗ”, „Мотор Січ”. В районі Запоріжжя на Дніпрі знаходиться найпотужніша гідроелектростанція дніпровського каскаду Дніпрогес.

 

 

Голова суспільної служби України в Запорізькій області – Филипенко Валентина Федотівна.

Керівник екологічного клубу „Квітень” ліцею №105 при суспільній службі України в Запорізькій області – Білоус Світлана Юріївна.

Відповідальний за інформацію в екологічному клубі „Квітень” ліцею №105 при суспільній службі України в Запорізькій області – Есмеральда Рауль.

Заступник відповідального за інформацію в екологічному клубі „Квітень” ліцею №105 при суспільній службі України в Запорізькій області – Зборовська Олександра.