Екосторінка

„Кіровоградщину по праву називають перлиною степу. Краєвиди рідної землі зачаровують красою та неповторністю. Ця, дана природою, цінність змушує кожного з нас відчути відповідальність за збереження лісів, джерел, річок, ставків.

Недарма з 16 березня  по 16 квітня нинішнього року оголошено місячник по благоустрою і приведення у відповідний санітарний стан населених пунктів селища та сіл району в Україні. Відповідне розпорядження про оголошення місячника, а 17 квітня Дня благоустрою селища та сіл району прийнято головою Новоархангельської райдержадміністрації Олександром Володимировичем Голобородька.
 
Проведені на передодня 17 квітня заходи дали можливість усім нам посадити дерево, прибрати вулицю та двір, внісши і свою часточку у благородну справу.
На районній селекторній нараді в райдержадміністрації днями було підбито підсумок роботи по виконанню заходів до Дня довкілля.
 
Підсумки на рівні нашого району свідчать, що у селищі та селах чимало зроблено у цьому плані: посаджено дерева, закладено парки, впорядковано території шкіл, адмінприміщень,Будинків культури, розчищено джерела, побілено дерева та бордюри”
 
„Колос”  №33 (9597)  (Газета Новоархангельської районної Ради та РДА)