Семінар "Сучасні аспекти в роботі з літературою екологічної спрямованості”"

(Газета Новоархангельської районної Ради та РДА)

Нещодавно у центральній районній бібліотеці відбувся семінар „Сучасні аспекти в роботі з літературою екологічної спрямованості” для сільських бібліотечних працівників. На семінар був запрошений начальник районної екологічної інспекції О.А.Сербін.

Олексій Андрійович познайомив сільських бібліотекарів з екологічним станом Кіровоградської області і нашого району.

Завідуюча відділом обслуговування Г.М.Бевзенко провела для учнів Ново- архангельської школи №1 Екологічний вечір „Збережемо нашу землю блакитною, зеленою”

Бібліограф В.М. Баланівська провела огляд літератури з книжковою виставки „Заповідні куточки Кіровоградської землі”. Вона надала консультацію де і як знайти нові матеріали у періодичних виданнях з питань екології. В кінці семінару сільські бібліотекарі висловили думку, що книгозбірні повинні спрямовувати свою роботу на формування екологічної культури населення і організації екологічної просвіти. У цьому напрямку вони можуть зробити багато, якщо будуть відчувати постійну нестачу коштів на придбання книг та періодики з екології. Було висловлено надію, що проект КІТ „Через електронне партнерство до реальної співпраці” надасть значну допомогу в цьому питанні.

Н.Пушкаренко