Прес-тур по Медоборам і Тернопіллю.

У рамках проекту «Відкриємо Західне Поділля для туризму», що реалізується гусятинською громадською організацією «Інститут соціально-культурних ініціатив» при підтримці канадського Фонду співробітництва посольства Канади в Україні та за підтримки  Державної туристичної організації України, Тернопільської обласної державної адміністрації 14-16 травня 2004 року буде проведений прес-тур для журналістів центральних та регіональних ЗМІ.
Програмою прес-туру передбачено: Перший день – екскурсії до унікальних карстових озерець, Франкових скель та гори Гостра ( де зростає неопалима купина) у селі Вікно на території природного заповідника „Медобори”. Після обіду планується відвідування екологічної стежки „До пущі Відлюдника” та до гори Богіт ( місця знаходження всесвітньо відомого Збруцького ідола – Світовида). Опісля вечері переїзд в Язлівець.
Другий день – сплав по річці Дністер на катамаранах. Нічліг в наметовому таборі.
Третій день – відвідування Червоноградського водоспаду(16 м), екскурсія по музею трипільської культури в печері „Вертеба”, огляд ранньослов’янського печерного храму ІХ-ХІ ст., а також Здвиженської церкви. По дорозі до Тернополя запланована також екскурсія в м. Чортків, м. Теребовля  та смт. Микулинці, а вечором – зустріч з керівництвом області.
Організаційне та інформаційне забезпечення у перший день прес-туру здійснюватимуть природний заповідник „Медобори”, громадські організації - Тернопільське відділення Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні, Гусятинська районна організація Всеукраїнської екологічної ліги, туристична фірма „Оксамит КЛ”. 
Михайло Ковальчук – голова Гусятинської районної організації Всеукраїнської екологічної ліги, керівник дитячо-молодіжної екологічної організації „Медобори”