Підтримайте дитячий центр "Молода Гвардія"

Зараз вирішується доля дитячого оздоровчого закладу "Молода Гвардія". Відтого хто буде його керівником залежить подальша доля людей та великої території ма узбережжі Одеси. Просимо підтримати кандидатуру Любові Рогатинської на посаду керівника "Молодої Гвардії". (відправьте листи та телеграми на адреси Банкова, 11 - президенту України http://www.president.gov.ua/content/200.html   та вул. Десятинна, 14 - Державний комітет України у справах сім"ї та молоді)

 

Мережа Херсонських громадських організацій «Гармонія» (у складі мережі 20 НГО) підтримує кандидатуру Любові Рогатинської на посаду керівника дитячого центру «Молода Гвардія», м. Одеса.
Своїми зусиллями, як громадський лідер вона активно захищала права дітей на безкоштовне навчання і відпочинок в одному з самих великих та гарних  закладів України. Ми вважаємо, що її зусилля зможуть вивести цей заклад з кризового стану та перетворять його на найкращий центр для обдарованих дітей. Це надасть можливість відпочинку і навчання для дітей з України та всього світу. 
 
 
Голова координаційної ради 
Мережі ГО „Гармонія”                   Купцова О.Є.