Партнери за здоров’я нації

Херсонська міська  дитяча громадська екологічна організація „Ластівка” працює над реалізацією проекту „Партнерство за демократію заради здоров’я  нації.” В  рамках проекту було організовано тренінг „Системне оздоровлення і моделювання успішного розвитку. Людина –Колектив – Суспільство,” який відбувся 4 травня. В програмі тренінгу використовувались нові  технології для навчання.

  Прийняти участь у тренінгу запросили лідерів громадських організацій, які завдяки сумісним діям, пройшли навчання, набули досвіду з питань: Системний підхід до здоров’я, моделювання успішного розвитку організації. Для проведення тренінгу були запрошені тренери  з м. Одеси: директор обласної організації „ Академія універсології” Суботінов В. І., президент обласної громадської організації Асоціація „Світ через культуру” Мінгажева З. Ш.

        В рамках проекту створена мережа громадських організацій ”Гармонія”, яка займається виробленням концепції „Здоровий спосіб життя в екологічно чистому середовищі”. Для більш активної та дієвої співпраці мережа доручила  представляти свої інтереси вибраним лідерам громадських організацій, які входять у координаційну раду мережі. На робочому засіданні, яке  відбулося 17 травня розглядалося питання  впровадження соціальних програм, які актуальні для міста і області. Діяльність мережі  цікава і різноманітна, тому до неї приєднуються бажаючі  громадські організації міста, які вбачають в співпраці з громадськими організаціями Херсона великі перспективи.
    18 травня  центром соціального партнерства з ініціативи  обласної державної адміністрації  було проведено засідання круглого столу, який було присвячено дню Європи в Україні. В промові представника влади заступника начальника управління зовнішніх відносин Корсунського В.І. було наголошено, що думка громадськості повинна більш активно впливати на процеси управління, та висловлено захоплення тим, що 2 Херсонські організації отримали гранти від ЄС і ця ініціатива громади і надалі повинна бути підтримана. 
 В своїй роботі  „Ластівка” знайшла однодумців не тільки в місті, а і в південному регіоні серед громадських організацій Миколаєва та Одеси, які працюють в тому ж напрямку, вона прийняла активну участь у конференції „Реабілітація та профілактика –медицина без ліків: нові рішення,” що відбулася в Миколаєві. 
   Партнерів з південного регіону „Ластівка” запрошує до  круглого столу, який буде проведено у червні для організації взаємодії державних структур, громадських організацій, підприємців в вирішенні проблем екології та здорового способу життя.    Така співпраця буде сприяти більш ефективному малозатратному способу об’єднання  людських і матеріальних ресурсів, переходу на новий рівень міжсекторального співробітництва та покращенню соціально-екологічного стану регіону.