Книга, на яку чекають

Наближається дата проведення 22-25 червня  Четвертої конференції з довкілля та охорони здоров’я на рівніміністрів міністрів “Майбутнє для наших дітей” 

Наближається дата проведення 22-25 червня  Четвертої конференції з довкілля та охорони здоров’я на рівні міністрів “Майбутнє для наших дітей” та паралельного  громадського форуму “Здоров’я планети”.
  У цьому зв’язку важливо бачити стан цих питань безпосередньо на місцях, у середовищі нашого перебування. Для криворізьців таку оцінку зробила група авторів начолі з Анатолієм Лисим, видавши у 2002р.  посібник “Екологія Кривбасу; соціально-гігієнічні проблеми та перспективи оздоровлення” .
  У книзі висвітлені питання , пов’язані з вивченням санітарно-гігієнічного стану довкілля одного з найкрупніших промислових регіонів, особливу увагу приділено характеристиці показників громадського здоров’я населення Кривбасу і заходам для його зміцнення. У цьому відношенні  особливу цінність становлять розділи “Екологічні проблеми Кривбасу”, “Зовнішнє середовище і здоров’я людини”,  “Заходи щодо оздоровлення населення Кривбасу”.
  Праця розрахована на гігієністів, санітарних лікарів, організаторів охорони здоров’я,  екологів. Вона може бути використана для екологічного навчання в школах та вищих навчальних закладах Кривбасу.
  Праця об’ємом у 226 сторінок, нажаль, видана мізерним тиражем у 120 примірників. Великий попит на неї залишається не задоволеним.

                    Криворізьке міське об’єднання ВУТ “Просвіта” ім. Шевченка.