«Форум порятунку Києва - проти дерибану київської землі»

15 березня (вівторок) 2005 року о 13.00. в інформаційному агенстві «УНІАН» відбудеться прес-конференція, присвячена висвітленню діяльності нещодавно створеної громадянської кампанії «Форум порятунку Києва».

Нещодавні гучні скандали навколо виділення землі у Пущі-Водиці остаточно дискредитували Київраду і її депутатів на чолі з О. О. Омельченком.

Форум порятунку Києва - це громадянська кампанія, що об’єднала громадські організації, ініціативні групи громадян, що борються з незаконним ущільненням існуючої забудови та киян, яким небайдужа доля рідного міста. Форум порятунку Києва підтримало також декілька політичних партій.
Першою акцією, організованою Форумом порятунку Києва було пікетування Київради 24 лютого 2005 року та піша хода до Кабміну і Секретаріату Президента України. Під стінами Київради в цей день зібралося більше 500 чоловік – безпрецендентна кількість учасників, як для пікетування Київради. В цей день Київрада зняла з порядку денного всі 68 земельних питань, які планувалось розглянути.
    Таким чином сесія Київради, яка відбудеться 17 березня 2005 року, буде розглядати виключно земельні питання. Звернення Форуму порятунку Києва із переліком рішень по земельних питаннях, які громадськість вважає незаконними і відміни яких вимагає, отримає кожен депутат Київради.    Для того, щоб у Київради не було сумнівів щодо необхідності скасування вищезазначених рішень і проведення подальшої політики з урахуванням думки киян, Форум порятунку Києва проведе 17 березня 2005 р. (четвер) пікетування Київради. Очікувана кількість учасників: близько 1000 киян – господарів у своєму місті.
    На прес-конференції журналісти матимуть змогу ознайомитися з тикими питаннями:

  • Причини створення Форуму порятунку Києва;
  • Вимоги Форуму до Київської міської влади;
  • Методи досягнення поставлених Форумом цілей;
  • Плани Форуму на майбутнє.

 

Форум порятунку Києва щиро сподівається
на увагу та підтримку журналістів.

тел.: 251-71-70; e-mail:doblest@pochta.ws