Конференція „Зелені зони – зелений пояс Києва”

 

Національний екологічний центр України планує провести у вересні 2004 року в Києві міську науково-практичну конференцію „Зелені зони – зелений пояс Києва”.
Завдання конференції – узагальнення інформаційних матеріалів про природну, історико-культурну та естетичну цінність зелених масивів загальноміського значення та вимога необхідності їх збереження відповідними державними органами.
На конференції буде прийнято резолюцію з вимогою зберегти  такі важливі масиви, як Пуща-Водиця, Протасів Яр, Феофанія, Галерний острів, острови Труханів, Долобецький та ур. Горобачиха, луки у районі оз. Тягле, Троєщинські луки та ін.
Також буде прийнято декларації стосовно окремих сфер суспільного життя киян та пов’язаних із цим питань щодо зелених зон; будуть підготовлені листи від учасників конференції, проведено тематичні консультації.
Учасники конференції отримають спеціальний довідник „Зелений пояс м. Києва”. Довідник буде укладатись на основі матеріалів, зібраних організаторами від учасників конференції та інших джерел попередньо.
Для включення Ваших матеріалів стосовно конкретних зелених зон Києва у довідник, просимо в межах 10 діб повідомити про те, що матеріали Вами надаватимуться і надати їх впродовж місяця з дня отримання цього листа. Організатори лишають за собою право редагувати матеріали, або використовувати їх для підготовки нарисів довідника, посилаючись на автора. Основна вимога до матеріалів – це мають бути максимально детально та лаконічно викладені факти стосовно зеленої зони у максимально доступному авторові обсязі. Бажано включати до матеріалів природничу характеристику зони (географічне положення, геологічна, ландшафтна, ботанічна та зоологічна характеристики), місце зеленої зони в історії м. Києва, культурна, історична та інші цінності зони, етимологія, детальний опис проблем і небезпек, що загрожують зоні у теперішній час і тих, що можуть з’явитись у найближчі роки, можливі шляхи вирішення. Оригінальні фото, картографічні матеріали та інші графічні зображення також можуть потрапити на сторінки довідника. 
Матеріали подаються у електронному вигляді, шляхом надсилання їх на електронну адресу Оргкомітету, або, за домовленістю – на дискеті, або компакт-диску.
Бажаючі взяти участь у конференції, (не надаючи попередньо конкретних матеріалів для включення їх у довідник) мають надіслати на адресу оргкомітету заявку за такою  формою:
- Прізвище, імя та по батькові
- Місце роботи /посада 
- вчений ступінь
- чи бажаєте зробити доповідь / назва доповіді
- стосовно якої з зелених зон бажаєте доповісти (Припускаються і інші концептуальні підходи до теми доповіді)
- чи потребує Ваша доповідь спеціального обладнання (проектори та ін)
- Ваші координати (телефон, адреса, електронні координати)
 
Осіб та колективи, що подадуть заявки, буде повідомлено про точний термін  та місце проведення конференції якнайменш за місяць у інформаційному листі №2.
Контактні координати Оргкомітету
loxodonta@rambler.ru, 238-62-60, 269-65-68.