Міська влада Дніпрпетровщини відмовляється від своїх обовязків

З наступного року в Дніпропетровську розрахунки за вивезення сміття знову перекладуть на плечі споживачів.

 

З наступного року в Дніпропетровську розрахунки за вивезення сміття знову перекладуть на плечі споживачів. Про можливість відмови від фінансового забезпечення вивезення твердих побутових відходів з міського бюджету, як це було впродовж 2006-го року, в інтерв’ю журналістам повідомив начальник Управління з питань поводження з відходами у місті Дніпропетровської міської ради Віктор Приваліхін. 
За словами посадовця, 2006-го року в Дніпропетровську вивезення сміття (приблизно 9 коп. з 1 кв. м житлової площі) не включалося до квартплати — ці кошти підприємства, які вивозили та утилізовували сміття, отримувати безпосередньо з міського бюджету. 
 
«2007-го року ми маємо встановити тариф на вивезення твердих побутових відходів, і обговорити, хто цією справою буде займатися: прийдуть до нас нові перевізники, чи буде розширюватися автомобільна база і можливості вже існуючих підприємств. Наступного року, як ми передбачаємо, вивезення сміття буде включено до квартплати або виведене окремим платежем», — зазначив він. 
 
Згідно з інформацією начальника Управління з питань поводження з відходами у місті Дніпропетровської міської ради, новий тариф на вивезення сміття встановлять з розрахунку не на 1 кв. м, а на людину — близько 2 грн на місяць з одного мешканця Дніпропетровська.