Запрошення до участі у тренінговій програмі «Розвиток та використання вітряної енергетики»

Шановні панове!

 

Шведське Агентство з питань міжнародної співпраці та розвитку (Sida)  є організатором міжнародних тренінгових програм, які мають на меті покращення управлінських та технічних навичок представників країн-партнерів. Ці  програми охоплюють сфери, що є стратегічно важливими для економічного та соціального розвитку. Особлива увага надається секторам, в яких Швеція має значний досвід.

Відновлювальна та вітряна енергетика відіграють важливу роль в загальній стратегії Швеції щодо розбудови суспільства, що базується на сталій енергетиці. Sida є спонсором тренінгової програми «Розвиток та використання вітряної енергетики», яка відбудеться в Швеції в період з 12 квітня по 05 травня 2010 року. Програма також включає навчальний семінар (листопад 2009 року/січень 2010 року) та регіональну сесію (листопад 2010 року), що їх буде проведено в однієї з країн – учасниць.

 

Компанія «Life Academy» є адміністратором програми. Робоча мова програми – англійська. Учасники повинні мати вищу освіту та досвід практичної роботи не менш ніж 5 років. Більш детальна інформація про тренінгову програму міститься в брошурі – запрошенні, що надається до цього листа разом з аплікаційною формою.

Усі витрати, пов’язані з проведенням тренінгу, включаючи харчування та проживання, бере на себе Шведське Агентство з питань міжнародної співпраці та розвитку (Sida), окрім особистих витрат учасників. Також Sida оплачує міжнародні перельоти під час першої та четвертої фази програми (навчальний семінар в однієї з країн Азії/Африки та регіональну сесію в однієї з країн Азії/Африки). Учасниками самостійно оплачується переліт до та з Швеції під час другої фази програми.

 

Останній день прийому заявок – 01 серпня 2009 року. Заповнені аплікаційні форми Ви маєте надіслати до Посольства Швеції в Україні за наступною адресою: вул. Івана Франка, 34/33, м. Київ, 01901.

Просимо Вашого сприяння у розповсюдженні інформації про програму серед зацікавлених осіб.

 

Посольство Швеції
Відділ з питань розвитку спіробітництва (Sida)
Гелена Белікбаєва, помічник програми
380 44 495 44 32

Додатки:
277 Application Wind Power 2010.pdf
277_Wind Power Development 2010 (Ny).pdf