СТО РОБІТ ДЛЯ КРИВБАСУ

Сергій Соловйов кор. “ЧГ”
Уже шостий рік поспіль Інгулецька гуманітарно-естетична гімназія № 127 приймає у себе міський краєзнавчий форум. У цьому році фестиваль, в якому взяли участь юні краєзнавці з усіх районів Кривого Рогу, був присвячений 60-річчю визволення міста.
З понад ста наукових робіт, що представили дослідники рідного краю, більшість була присвячена екологічним проблемам. Це й не дивно: захист довкілля для такого гірничо-металургійного регіону як Кривбас - питання з питань. А те, що воно хвилює старшокласників, свідчить про небайдужість юної еліти до рідного міста і його майбутнього.
Захист доробків учасників форуму пройшов
у п'яти секціях, а оцінювали роботи школярів науковці Криворізького педагогічного та Європейського університетів, міського історико-краєзнавчого музею, відомі краєзнавці.
- Аналіз науково-дослідницьких робіт свідчить, що краєзнавство набуває все більшої актуальності, оскільки досліджувані учнями проблеми торкаються на лише минулого, а й охоплюють сучасність, - говорить директор Інгулецької гімназії Валентин Кулішов.
Журі визнало кращими, роботи Ю. Лопатнюк (Центрально-Міський ліцей), А. Висоцької (гімназія № 95), О. Горіної (Інгулецька гімназія), І. Давидовської (СШ № 114) та ряду інших учасників фо-руму. За доброю традицією юні краєзнавці, виїхавши згодом в Широківський ліс, посадили дерева.
(Газета «Червоний гірник» № 65 (19671) 24 квітня 2004р.)

 

Голова
ГЕО “Зелений світ –     З. Х. Бережна
Дубова Бкалка”