ХТО В УКРАЇНІ ПРАЦЮЄ ЧИСТО?

Розповідь міністра Полякова.
 
“Газета Домашня” (№22, 03.06.2004р.) наводить слова міністра навколишнього природного середовища України Сергія Полякова:
  “Ні один завод, ні одна фабрика в країні не працюють без шкоди для екології. Хоча деякі виробники намагаються працювати і працюють, скажімо так, із мінімальним нанесенням шкоди навколишній природі. Сьогодні вже з’являється певна кількість керівників, які розуміють, що працювати “як раніше” не можна. І не тільки тому, що вони хочуть поліпшити екологічну ситуацію, ці керівники-прагматичні менеджери і чудово розуміють: якщо рівень екологічної безпеки на їхніх підприємствах залишиться таким, як сьогодні, завтра їхня продукція буде не конкурентноздатна на світовому ринку. Не секрет, що при проведенні тендерів екологічність - один із тих показників, які враховуються в першу чергу.”
  Гарні думки. До них не завадило б додати кілька прізвищ саме таких прагматичних менеджерів та назв підприємств, які уже не працюють “як раніше”, щоб повірити, що пан міністр не видає бажане за дійсне.
Тернівська районна організація “Зелений світ”.