Знайомство з Тернівською районною організацією "Зелений світ"

                                  Знайомтесь із нами ближче!
“Зелений світ” Тернівського району належить до тієї невеликої кількості (числом близько  10) громадських природоохоронних організацій Криворіжжя, які заступили місце колишньої міської організації Українського товариства охорони природи. Зі згаданим товариством міська влада  на початку 90-х років минулого століття повелася,  як вона на той час любила висловлюватись, “нєпрєдсказуємо”,  викинувши на вулицю із міського Будинку Природи його представництво.
Одноосібним господарем будівлі колишнього Будинку Природи став якийсь радгосп квіткових культур, відомий декому із криворізьців по кількох букетах, що виставлялися час від часу в цьому будинку.
Отже,  вісімсоттисячне місто, що займало четверте місце в Союзі за тяжкістю екологічного стану, у подальшому могло спокійно покладатись на владу, необтяжену громадським контролем.
Тільки на початку 1998р. група членів Незалежної профспілки гірників шахти “Гвардійської” за ініціативою народного депутата України першого скликання Миколи Коробка заснувала “Зелений світ” Тернівського району м.Кривого Рогу.
На сьогодні ця районна в місті організація є учасником багатьох мережевих проектів екологічного та правозахисного напрямків, переймається проблематикою екологічної безпеки міста та питаннями екологічної просвіти громадян.
                                                                  “Зелений світ” Тернівського району.