Боротьба сумських студентів проти об'єднання ВУЗів продовжується!

Третій місяць в м.Суми триває боротьба студентів проти об’єднання трьох місцевих вузів - Сумського державного, педагогічного та аграрного в єдиний - Сумський національний університет (згідно Указу Президента України №453 та розпорядження Кабінету Міністрів №402-р). Вони пікетували Верховну Раду, Кабінет міністрів, а з 28 червня розбили наметове містечко в центрі Сум. Зараз в ньому живуть близько 50 студентів, їх батьків, викладачів. Туди приходять тисячі небайдужих сумчан, заповнюють анкети прихильників. Акції підтримки пройшли в більш як 10 містах України, а також перед українським посольством у Варшаві.

 

Кажуть, що проблеми не існує.
Кажуть, що в наметовому містечку перебувають не сумські студенти, а „гості” з інших областей.
Кажуть, що нападів на містечко не було.
Кажуть, що незабаром опір згасне.
Представники наметового містечка спеціально прибули до Києва на зустріч з журналістами. Вони хочуть розповісти Вам про те, що відбувається в Сумах. Про те, що не кажуть. Про те, що вони робитимуть далі, коли їхні вимоги в найближчий час не будуть виконані.

Прес-конференція відбудеться в четвер, 15 липня 2004 року об 11 годині в Києві в приміщенні Центру національного відродження (вул. Ярославів Вал, 9, конференц-зал). В ній візьмуть участь студентський ректор Ірина Меркун, студентка Сумського державного університету (СумДУ), лідер руху спротиву; Володимир Чепік, перший студентський проректор СумДУ; професор, завідуючий кафедрою СумДУ Леонід Мельник; Андрій Крамченков, активіст руху опору, студент Сумського державного педагогічного університету та Олександра Веснич, голова інформцентру руху спротиву, студентка СумД.

 

МЕЦ ім. Вернадського

Вартанян Ганна