Семінар “Водопостачання, санітарія та гігієна для всіх в Україні”

Шановні друзі,
6 жовтня 2005 року в рамках Водного Форуму - "АКВА Україна-2005" ВЕГО "МАМА-86" разом з Українською Водною Асоціацією проводить вдруге семінар "Вода, санітарія та гігієна для всіх в Україні".
До участі у семінарі запрошуються представники різних секторів суспільства, що займаються вирішенням проблем покращання доступу громадян України до
питної води та умов санітарії. Мета семінару : представити практичний досвід (співпраці зацікавлених сторін, громадських ініціатив та т. інше) вирішення зазначених проблем на місцях та обговорити шляхи досягнення прогресу у досягненні ЦРТ з водопостачання та санітарії в містах та сільській місцевості України. Заявки та тези виступів приймаються до 20 серпня 2005 року.
Другою подією, яку організує ВЕГО "МАМА-86" в рамках Водного Форуму буде тренінг з досвіду країн Європи з впровадження еко-санітарії. Тренінг розрахований на участь студентів, викладачів вузів та фахівців, що займаються питаннями побутових стічних вод.

 

За додатковою інформацією звертайтеся до Цвєткової Анни: atsvet@mama-86.org.ua

Інформація для участі в семінарі “Водопостачання, санітарія та гігієна для всіх в Україні”.

 

Організатори: Всеукраїнська екологічна неурядова організація “МАМА-86” та Української Водна Асоціація за підтримки Ради із співпраці в галузі водопостачання та санітарії при ВООЗ та проекту „Співпраця задля сталого розвитку на селі: водопостачання, еко-санітарія та органічне сільське господарство” програми МАТРА Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів.

На семінарі, який буде проводитись вже вдруге, будуть розглядатися питання вирішення проблем покращання доступу до безпечної питної води та умов санітарії в Україні в контексті досягнення Цілі розвитку тисячоліття № 10.

 

Усі бажаючі взяти участь в семінарі повинні подати тезіси до 20 серпня, згідно вимог, що були розроблені организаторами форуму „АКВА Україна – 2005”.
Тезіси подаються мовою оригіналу (українською, російською чи англійською) та складаються з:
• Повної назви доповіді,
• ПІП доповідача (автора), місця роботи, посади, точної адреси, тел/факсу, E-mail
• Резюме, що стисло (до 40 слів) розкриває тему доповіді,
• Назву конференції (WASH семінар) Форуму, де заплановано представити доповідь

Максимальний обсяг інформації – до 2 сторінок (Ф-4). Матеріали надсилати тільки електронною поштою за адресою info@cleanwater.org.ua (з обов’язковою копією на atsvet@mama-86.org.ua ) у форматі rtf  та редакторі Microsoft Word 6.0, гарнітурою “Times New Roman”, 12 пунктів, без табуляторів. У тексті та титулі не повинні бути слова, набрані великими буквами. Таблиці виконуються без службових символів. Електронні копії малюнків і фотографій, інші зображення приймаються у форматі JPG (300 dpi); графіків і схем – EPS чи CDR, окремо від тексту.

 

 

Другим важливим заходом в рамках Форуму „АКВА Україна – 2005” планується проведення тренінгу “Екологічна санітарія – новий підхід до вирішення проблем з побутовими стоками”, який відбудеться 6 жовтня 2005р., час проведення узгоджується.

 

Організатори - Всеукраїнська екологічна неурядова організація “МАМА-86”. Для участі запрошені експерти з Норвегії, Німеччини та Швеції.

Основна мета тренінгу – розповсюдження досвіду впровадження методів еко-санітарії, нової філософії вирішення проблем поводження з відходами життєдіяльності людини. В ідеалі, системи “еко-санітарії” дозволяють повністю замкнути кругообіг поживних речовин, що пов’язаний з життєдіяльністю людини; значно зменшити або зовсім відмовитися від використання води для транспортування відходів та запобігти забрудненню водних ресурсів та довкілля.

 

Тренінг розрахований тільки на участь фахівців, що займаються вирішенням проблем поводження з побутовими стічними водами в Україні.

Заявки на участь у семінарі та тренінгу надсилати на адресу Цвєткової Ганни: atsvet@mama-86.org.ua, fax: 044- 279 5514

 

У заяві треба вказати:
1.ПІП
2.організацію/месце та адресу работи, посаду, контакти:  e-mail, факс, телефон
3.досвід у рішенні проблем водозабезпечення та санитарії/водовідведення
4.якою Ви бачите свою участь у семінарі: а) виступ по темі семінару (надіслати тезіси до 20 серпня обсягом до 2 сторінок);  участь в обговоренні,
5.чи потребуєте фінансової підтримки : так/ні
6.для тих, хто відповів «ТАК» на попереднє питання, вказати вартість проїзу в два кінці (фінансову підтримку може отримати обмежена кількість заявників за проїзд потягом (плацкарт/купе) чи автобусом).

Останній термін збору заявок  30 серпня 2005 р.

 

Розгляд заявок відбудеться 5 вересня, інформація щодо результатів конкурсу на фінансову підтримку будуть розіслани до 10 вересня 2005 р. 

Оцінка: 
Початок події: 
Понеділок, Серпень 8, 2005
Кінець події: 
Понеділок, Серпень 8, 2005
Ім'я контактної особи: 
Цвєткова Ганна
Місце де подія відбудеться: 
м.Київ
Контактна електронна адреса: 
atsvet@mama-86.org.ua
Контактний телефон: 
(+380-44) 278-77-49
Тип події: