Людська пам' ять

                                                                                              Людське життя,мов річка швидкоплинна,
                                                                                              Що мчить у берегах минущих літ,
                                                                                              Лише достойная і добрая людина
                                                                                              Лишає в ній живий і вічний слід.
Саме такий слід залишив в серцях і душах усіх екологів Роман Хімко. Щирий порадник з високим інтелектом, чуйна сердечна людина, життєлюб, оптиміст-він був живим джерелом екологічного руху. Чисті джерела його душі живили людські серця, не давали  міліти й пропадати природним водоймам.

Творець забрав до себе одного з кращих. Ця звістка вразила тих, хто його знав і мене також. Знайомство  з Романом Васильовичем було нетривалим,але пам'ятним і плідним.Я пізнала його , як сумлінну і обов'язкову, добру і задушевну людину з веселими блискітками в очах. 

Спілкуючись з ним я завжди отримувала вичерпну відповідь на всі запитання, дружню підтримку у вирішенні проблем екологічного характеру.Не можу забути зустрічей з ним на різних екологічних зібраннях, на зустрічах членів УРМ, тренінгах.Думаю, що і тепер тепліє у всіх на душі, коли згадуть цю людину.Хай ніколи не замулюються русла малих річок,яким він прагнув зберегти життя, хай конкурс " До чистих джерел", який він започаткував, його книги, статті, публікації  будуть даниною його вічної пам'яті. Я щиро молюся за його душу, співчуваю його рідним, розділяючи з нею  та усіма екологами невимовний біль утрати.

                     З сумом і болем-Довгошия Вікторія Ярославівна( Дитяча громадська  організація "Зелений світ", смт.Гвіздець, Коломийського р-ну,Івано-Франківської обл.)