Приложения

Протокол громадських слухань на тему "Розробки Генерального плану м. Харкова до 2026 р. Висновки існуючого стану економіки міста. Пропозиції основних напрямків розвитку м. Харкова до 2026 р."

Витяг з «Основних положень Генерального плану».

М. Харків. Коригування схеми плану червоних ліній магістральних вулиць

Копія Висновку Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Харківській області від 26.02. 2008 р. № 4-23-1010.

Копія листа Першого заступника начальника Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Харківській області В. Задніпровського начальнику управління з будівництва, ремонту та реконструкції Департаменту будівництва та шляхового господарства Харківської міської ради Рибакову В.А. від 04.06.08 № 4-04-1827.

Копия проекта землеустройства об отведении земельного участка для строительства и дальнейшей эксплуатации автодороги от ул. Сумской до ул. Новгородской (в районе ул. Белой Акации)

Копія Рішення виконавчого комітету Харківської міської ради «Про видалення зелених насаджень на ділянці будівництва автодороги від вул. Сумської до вул. Новгородської (в районі вул. Білої Акації) у м. Харкові»

Копія Акту обстеження території вирубки зелених насаджень у парку ім. М.Горького біля рогу вул. Новгородської (в районі вул. Білої Акації) та вул. Динамівської, 24 травня 2010 р.

Копія Висновку № 20/09.06.2010-97 від 02.07.10 р. державної екологічної експертизи щодо проекту «Будівництво автодороги від вул. Сумської до вул. Новгородської (в районі вул. Білої акації) в м. Харкові».

Копия письма инициативной группы по проведению слушаний "Защита зеленых насаждений и лесопарка г. Харькова".

Копия согласования государственного управления охраны окружающей природной среды от 18.05.2010 №06-14-125

«Дорога в Парке Горького угрожает Шатиловскому источнику».

Копія відкритого звернення «Щодо порушення норм діючого законодавства при будівництві автодороги у м. Харкові від вул. Сумської до вул. Новгородської».