Облаштування ресурсного центру по збору вторинної сировини в м.Жидачеві Community Recycling Centers

Основна  ціль проекту полягає в тому , щоб покращити екологічну ситуацію  для 12000  людей  в м. Жидачеві  шляхом зменшення кількості відходів , які здебільшого перетворюються у сміття . Це буде досягнуто шляхом  налагодження  збирання відходів , які підлягають переробці   , а це в свою чергу  являтиметься етапом в реалізації міської програми організації сміттєзбирання та утилізації сміття в м. Жидачеві .
Проект також направлений на  залучення в діяльність по охороні довкілля місцевих жителів і владу, збільшення їх зацікавленості в чистому середовищі, готовності і можливості співпрацювати одних із другими .
  Конкретні реальні результати  :     
      Очікується отримати  наступні результати:
- облаштувати   два громадські  пункти збору відходів, які підлягатимуть вторинній переробці ;
- випустити екологічний бюлетень  з проблем реалізації проекту / графік  роботи приймальних пунктів вторинної сировини  та опис відходів , які планується приймати  від населення  для повторної переробки /;
-  провести семінар – навчання  серед населення по  впровадженню  проекту збору вторинних відходів , які підлягають переробці.

 

Це буде експериментальна програма , щоб  налагодити серед населення м. Жидачева  збирання  та утилізацію  відходів , що підлягають для повторної переробки.  Створення  ресурсного центру  по збору вторинної сировини  зменшуватиме тривале забруднення навколишнього середовища і  буде впливатиме на громаду щодо сприйняття нею  вирішення проблем довкілля
Ми надіємось , що проект значно покращить  громадську свідомість щодо можливостей  багаторазового використання матеріалів , що підлягають вторинній переробці.

Проект,  унікальний тим , що громадська  екологічна  організація «ЕКО-Довкілля» розпочинає новий вид екологічної діяльності , що підтримуватиме екологічний шлях господарювання в Жидачівському регіоні . Досвід отриманий в ході реалізації проекту  буде  використаний для інших громад , які реалізовуватимуть подібні проекти .

 

Євгенія Турченяк , голова ГО "ЕКО-Довкілля"