Акція «Збережи ялинку»

У Жидачеві Новий рік можна справляти і влітку…

Жодних проблем із головним атрибутом  Новорічних свят не мають у Жидачеві . Ось уже який рік «загальноміську» ялинку тут не купують  і не привозять  з лісу , бо мають  свою власну .Розкішна 10-метрова красуня з сріблястим відливом росте в самісінькому центрі , перед адмінбудинком  органів влади . Комунальникам залишається лише напередодні свят причепурити  її гірляндами та іграшками.
    За словами  міського голови  Жидачева Михайла Щуйка  «своя»  ялинка  заощаджує міський  бюджет.  Адже лише транспортні затрати на доставку  ялинки з лісу , її встановлення  та демонтаж обійшлися б щонайменше  у тисячу гривень . Недешево коштує  саме деревце , а ще треба заплатити  робітникам.
    У міськраді  не тільки економлять на ялинках , але й примножують  їх. Секретар мерії Ярослав Турченяк і створена ним  громадська організація «ЕКО-Довкілля»  займається вирощуванням ялинок у спеціальних горщиках. На свята пан Ярослав  роздаровує ці зимові «вазонки» друзям .  А з настанням  весни  ці презенти їх власники  висаджують у ґрунт , озеленяючи місця відпочинку жидачівців.

 

Іван Фаріон
Публікація газети «Високий Замок» №237 від 24-25 грудня 2005р