У дитячій фантазії ожила природа

Саме так можна охарактеризувати захід, який  пройшов у Жидачівській СШ №2. З метою активізації творчої діяльності та кмітливості школярів у  виготовленні виробів з природного матеріалу відділом освіти Жидачівської РДА було організовано районну виставку-конкурс „Природа і фантазія”.

 

Саме так можна охарактеризувати захід, який  пройшов у Жидачівській СШ №2. З метою активізації творчої діяльності та кмітливості школярів у  виготовленні виробів з природного матеріалу відділом освіти Жидачівської РДА було організовано районну виставку-конкурс „Природа і фантазія”. Члени конкурсної комісії : представники ГО «ЕКО-Довкілля», Жидачівського відділення Суспільної Служби України , владних структур та районного відділу освіти .
Серед багатьох жанрів творчості, а це бісерування, вишивання, малюнки, аранжування і флористика, вироби із соломки, різьблення, які були представлені на виставці, просто диву дивуєшся талановитості учнів шкіл району. 
Усі роботи заслуговували на відзнаку. Та прискіпливе журі обрало кращі з кращих у різних номінаціях. Самих переможців було відзначено грамотами та цінними подарунками.
У номінації „Бісерування” серед молодших учасників переможцями стали учень 3-Б класу Жидачівської СШ №1 Юра Михайлик, а також учениця 2-Б Яна Лико. Найкращою у номінації „Малюнки” була учениця 4-А кл. Журавнівської НВК Ольга Ловіна. Кращими вишивальниками визнані учні  Журавнівської НВК Христина та Дмитро Кузики. Перше місце у номінації „Аранжування і флористика” зайняв учень 2 класу Ходорівської СШ № 1 Роман Гісь. Вироби із природного матеріалу найкраще вдаються учням 2-Б класу Жидачівської СШ № 1. Також серед наймолодших учасників конкурсу кращим у номінації „Вироби із соломки” був учень п’ятого клас Журавнівської НВК Олександр Лялюк, а кращим різьбярем став учень 5 класу, але вже Рогізнянської СШ Володимир Айора.       
 
 
Інформація  районного часопису «Новий час» від 3 грудня 2006р