СУД НАД «КИЇВАВТОДОР» Мешканці „Теремків” не хочуть дихати автомобільними викидами

СУД НАД «КИЇВАВТОДОР»      

 

Мешканці „Теремків” не хочуть дихати автомобільними викидами

22 червня 2004 року в Шевченківському районному суді м. Києва відбудеться розгляд справи № 2-2280  за скаргою мешканців мікрорайону „ТЕРЕМКИ-II” до Комунальної корпорації „Київавтодор”. Початок слухань призначено на 14:30, каб. 46, суддя Кухалейшвілі Юрій Лаврентійович.
У серпні-вересні 2003 року на замовлення КК „Київавтодор”, відповідно до проекту розробленого ВАТ „Київпроект”, було фактично розпочато будівництво автомагістралі на відрізку “Амурська площа — Велика Окружна дорога” по вулицям Трутенка — Вільямса — Смолича — Крейсера “Аврора” у м. Києві.
Дане будівництво автомагістралі здійснювалось із порушенням норм чинного законодавства України, в т.ч. санітарних та будівельних норм, а також прав та свобод громадян. Недотримання норм, зокрема, призвело до затоплення навесні 2004 року, приватних земельних ділянок мешканців селища Жуляни, оскільки природний водовідвід був засипаний будівельниками, а нова дренажна система ще не була побудована.
Громадяни вимагають визнати будівництво незаконним і зобов’язати директора АТ „Київпроект”, генерального директора КК „Київавтодор” негайно розпочати роботу по приведенню зазначеної земельної ділянки в попередній до початку будівництва стан на ділянці, що проходить повз буд. № 2, 4, 6 по вул. Ю. Смолича та буд. № 1 по вул. Крейсера „Аврора”.
 

Оцінка: 
Початок події: 
Вівторок, Червень 22, 2004
Кінець події: 
Вівторок, Червень 22, 2004
Місце де подія відбудеться: 
в Шевченківському районному суді м. Києва
Тип події: